Каталог товарів
Показати всі
Нічого не знайдено

Пакетна пропозиція Bosch Compress 3000 AWES 15 (бак-водонагрівач SH450 RS-B) 3001701009

Бренд Bosch
Уточніть наявність
Код виробника:
3001701009
Код товару:
189524
608 215.00 ₴
гурт: по запросу
кр.гурт: по запросу
Велике замовлення? Зробимо гурт. ціну!
Додати
в обране
Порівняти
з іншими
Відправити кошторис на прорахунок
Повернення товару:
Обміняти чи повернути товар протягом 14 днів

Детальніше про повернення
Доставка:
Кур'єр Самовивіз Нова пошта
Детальніше про доставку
Способи оплати:
Готівкою Безготівковий Visa і MasterCard Кредит
Опис товару

Пакетна пропозиція Bosch Compress 3000 AWES 15 (бак-водонагрівач SH450 RS-B)

Bosch Compress 3000 AWES 15 - це ефективний тепловий насос "повітря-вода", що використовує енергію навколишнього середовища для опалення та гарячого водопостачання. Забудьте про високі рахунки за опалення!

Переваги:

  • Висока енергоефективність з СОР до 4,8 протягом року. Це означає значну економію коштів на опаленні.
  • Широкий діапазон модуляції потужності. Compress 3000 AWS подає лише необхідну кількість тепла, оптимізуючи витрати на опалення вашого будинку.
  • Вбудований високоефективний циркуляційний насос та новий регулятор НРС400. Ці компоненти забезпечують мінімальне споживання енергії системою в цілому, оптимізуючи процес опалення та гарячого водопостачання.
  • Два варіанти внутрішніх блоків для будь-якої системи. Підберіть оптимальний варіант для вашого дому.

Два типи компактних настінних блоків: з електричним догрівачем та триходовим клапаном для підключення опалювального котла як додаткового джерела тепла. Це забезпечує гнучкість та надійність системи.

Інтелектуальна система управління Bosch Compress 3000 AWES 15:

  • Керування одним опалювальним контуром та приготуванням гарячої води в базовій комплектації.
  • Можливість розширення функціоналу за допомогою додаткових модулів. Ви зможете керувати чотирма опалювальними контурами, нагрівом води в басейні та інтегрувати геліосистему.

Швидкий та легкий монтаж:

  • Максимальна комплектація для швидкого встановлення. Всі необхідні компоненти гідравлічного підключення та система управління вже інтегровані всередині.

Кімнатний регулятор CR 10 (опція):

Для максимального комфорту та економії: просте управління системою опалення за температурою приміщення.

  • Кімнатний регулятор для 1-го опалювального контуру без змішувача.
  • Автоматичне визначення шини теплогенератора.
  • Управління температурою подачі з модуляцією.
  • Вбудований датчик температури.

Просте управління:

CR10 використовується як кімнатний регулятор для систем з опалювальним контуром без змішувача або для дистанційного керування контуром опалення, разом із термостатами вищого рівня. CR10 вимірює температуру в контрольному приміщенні.

Можливості використання:

  • Система управління за температурою в приміщенні для установок з опалювальним контуром без змішувача.
  • Регулятор зони для опалювального контуру без змішувача з модулем зон та максимум 8 опалювальними контурами в установках без пульта управління вищого рівня.
  • Дистанційне керування в установках з пристроями управління вищого рівня (напр. CW 400 з максимум 4 опалювальними контурами або CW 800 з максимум 8 опалювальними контурами), в поєднанні з теплогенераторами з зовнішнім насосом завантаження бака непрямого нагріву придатне виключно в якості дистанційного управління.

Обирайте Bosch Compress 3000 AWES 15 для надійного, ефективного та економічного опалення вашого дому! Замовте зараз та отримайте вигідну пропозицію!

Все
Виробник Bosch
Файли
Відгуки (0)
Додати відгук