Каталог товарів
Показати всі
Нічого не знайдено

Мозаїка GM 410005 C3 Steal d-Steal m-Steal W 300х300х4 Kotto Ceramica GM 410005

Бренд Kotto Ceramica
Уточніть наявність
Код виробника:
GM 410005
Код товару:
139516
Колір:
525.00 ₴
гурт: по запросу
кр.гурт: по запросу
Велике замовлення? Зробимо гурт. ціну!
Додати
в обране
Порівняти
з іншими
Відправити кошторис на прорахунок
Повернення товару:
Обміняти чи повернути товар протягом 14 днів

Детальніше про повернення
Доставка:
Кур'єр Самовивіз Нова пошта
Детальніше про доставку
Способи оплати:
Готівкою Безготівковий Visa і MasterCard Кредит
Опис товару

Мозаїка GM 410005 C3 Steal d-Steal m-Steal W 300х300х4 Kotto Ceramica – Стиль та блиск у кожній деталі!

Оживіть свій інтер'єр за допомогою елегантної мозаїки GM 410005 C3 Steal d-Steal m-Steal W від українського виробника Kotto Ceramica. Ця мозаїка стане вишуканим акцентом у вашій ванній кімнаті, кухні чи будь-якому іншому просторі, додаючи йому унікальності та сучасного шарму.

Основні характеристики:

  • Бренд: Kotto Ceramica
  • Країна виробник: Україна
  • Колекція: Glass Mosaic
  • Матеріал: Скло
  • Поверхня: Глянцева
  • Колір: Сірий з кольоровим міксом
  • Візерунок: Кольоровий мікс
  • Форма елемента мозаїки: Квадрат
  • Розмір елемента мозаїки: 10×10 мм
  • Розмір листа: 300х300 мм
  • Товщина: 4 мм

Глянцева поверхня мозаїки GM 410005 C3 Steal d-Steal m-Steal W чудово відбиває світло, створюючи ефект простору та сяйва. Сірий колір з кольоровим міксом додає динаміки та глибини, дозволяючи поєднувати мозаїку з різними стилями інтер'єру.

Виготовлена з високоякісного скла, мозаїка відрізняється міцністю, довговічністю та стійкістю до вологи та перепадів температур. Ідеально підходить для облицювання стін та підлоги у вологих приміщеннях, а також для декорування окремих елементів інтер'єру.

Український виробник Kotto Ceramica гарантує високу якість та екологічність продукції. Обираючи мозаїку GM 410005 C3 Steal d-Steal m-Steal W, ви отримуєте не тільки стильний та сучасний матеріал для оздоблення, але й підтримуєте вітчизняного виробника.

Замовте мозаїку GM 410005 C3 Steal d-Steal m-Steal W Kotto Ceramica прямо зараз та перетворіть свій дім на осередок комфорту та елегантності!

Все
Виробник Kotto Ceramica
Країна виробник Україна
Матеріал виробу Скло
Поверхня Глянцева
Візерунок Кольоровий мікс
Форма елемента мозаїки Квадрат
Розмір елемента мозаїки 10×10
Колекція плитки Glass Mosaic
Колір Сірий
Висота, мм 300
Ширина, мм 300
Товщина, мм 4
Відгуки (0)
Додати відгук

Переглянуті вами товари

Пропозиція дня -5%
є Відновлення Котел конденсаційний Vaillant ecoCRAFT VKK 350AL/1