Каталог товаров
Показать все
Ничего не найдено
0
Каталог товаров
Системы снеготаяния и антиоблединения

Система комплексного очищення води 1252 Runxin (Filtrons X5) ORX1252MX5

Бренд Filtrons
В наличии
Код производителя:
ORX1252MX5
Код товара:
547592
Итого:
опт: по запросу
кр.опт: по запросу
Есть вопросы?
Большой заказ? Сделаем Опт цену!
Добавить
в избранное
Сравнить
с другими
Отправить смету на просчет
Возврат товара:
Обменять или вернуть товар в течении 14 дней

Подробнее о возврате
Доставка:
Курьер Самовывоз Новая почта
Подробнее о доставке
Способы оплаты:
Наличный расчет Безналичный расчет Visa и MasterCard Кредит
Описание товара

Система комплексної очистки води 1252 Runxin - це сучасна продуктивна система, що дає змогу одночасно видалити з води солі жорсткості (кальцій та магній) та іони заліза, марганцю тощо. Для очищення використовується мультимедійний іонообмінний матеріал комплексної дії Filtrons X5 термін експлуатації фільтрувального матеріалу — 6-10 років (залежить від вихідної води та умов експлуатації).

 

Фільтрувальний матеріал Filtrons X5 — мультимедійний іонообмінний матеріал комплексної дії, який під час роботи одночасно знижує кольоровість, окиснюваність, видаляє іони заліза, марганцю. Кальцій та магній обмінюються на еквівалентне число іонів натрію, внаслідок чого знижується загальна жорсткість без значної зміни загальної мінералізації води. Під час роботи компоненти «розшаровуються», залежно від насипної ваги та щільності фільтрувальних матеріалів, які виконують кожен свою функцію. Завантаження Filtrons X5 потребує періодичного очищення та відновлення своїх властивостей (регенерації). 

 

Процес регенерації відбувається періодично після проходження розрахункового об'єму води. Регенерація здійснюється за кілька послідовних етапів, а саме зворотня промивка, просолювання, пряма промивка, приготування розчину для наступної регенерації. Використовується таблетована поварена сіль. Завдяки застосування керуючого клапана Runxin процес регенерації відбувається в автоматичному режимі.

 

Керуючий клапан Runxin преміум класу забезпечує ефективно очищення води в автоматичному режимі. Клапан індивідуально програмується відповідно до якості вихідної води та потреб замовника. Програма слідкує за процесом фільтрації, статистикою витрати води та забезпечує процес регенерації. На екрані керуючого клапана відображається інформація про всі поточні процеси та сервісні та аварійні повідомлення.

 

У комплект системи очищення входить:

- Корпус фільтра 12X52 "–2.5" PWG - 1 шт.

- Труба Ø 1,05" з нижнім дистрибютором L - 52" - 1 шт.

- Керуючий клапан Runxin F116A3 - 1 шт.

- Завантаження комплексне фiльтруюче Filtrons X5 - 50 л.

- Бак для сольового розчину (частина фільтру) квадратний 70 л. - 1 шт.

Все
Производитель Filtrons
Наличие В наличии
Отзывы (0)
Добавить отзыв

Товары из этой категории